„Harry Potter: Puzzles & Spells” uczci ferie zimowe specjalnym bożonarodzeniowym wydarzeniem kolekcjonerskim

Zayn Malik prezentuje charakterystyczny styl w specjalnym awatarze i komunikacie do fanów gry Harry Potter: na 2021 r.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze.
„Harry Potter: Puzzles & Spells” uczci ferie zimowe specjalnym bożonarodzeniowym wydarzeniem kolekcjonerskim
Business Wire/Zynga

ZNGA globalny lider rozrywki interaktywnej, ogłosił rozpoczęcie świąt zimowych w niedawno wydanej grze mobilnej „Harry Potter: Puzzles & Spells”. W produkcji stworzonej na licencji Warner Bros. Games i opublikowanej pod marką Portkey Games gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w serii świątecznych zabaw, które będą odbywać się do końca grudnia, począwszy od ograniczonych czasowo specjalnych wydarzeń kolekcjonerskich, po całą gamę dekoracji i niespodzianek świątecznych.

Gracze kolekcjonują karty do nowego, dostępnego przez ograniczony czas albumu „Christmas in the Wizarding World” („Boże Narodzenie w Świecie Magii”) w celu zdobycia mitycznego Jednorożca jako magicznego kompana. Pod koniec miesiąca świąteczne dekoracje i zimowa sceneria zamienią Hogwart w śnieżną krainę cudów i czarów, w której gracze kolekcjonują na planszy płatki śniegu, otrzymując za nie później nagrody. Zabawa będzie huczna dzięki magicznym petardom -niespodziankom - jaskrawym doładowaniom spadającym niespodziewanie na planszę, które dają graczowi dodatkową zdolność zmiecenia klocków podczas zmagań z magicznymi łamigłówkami typu „3 w rzędzie”.

O nowe elementy zapewniające świąteczną atmosferę gry zadbał międzynarodowy artysta i znany fan serii Harry Potter Zayn Malik, który ściśle współpracował nad nimi z zespołem Zynga. W celu stworzenia na potrzeby „Harry Potter: Puzzles & Spells” swojego awatara bardziej odpowiadającego rzeczywistości Zayn opracował nowe ustawienia dotyczące brwi, kolczyków, brody i oczu, które będą udostępnione w nowym roku dla wszystkich graczy. W grudniu artysta opublikował projekt nowego awatara w grze na swoich profilach w mediach społecznościowych, zapraszając swoich fanów i graczy do przedstawiania swoich wizerunków.

Ponadto w Wigilię na kanałach społecznościowych „Harry Potter: Puzzles & Spells” zaczną pojawiać się dodatkowe niespodzianki i świąteczne zabawy, które potrwają przez cały ostatni tydzień roku.

CYTATY:

„Bardzo miło współpracowało mi się z zespołem Zynga nad tworzeniem nowych elementów w kreatorze awatara - powiedział Zayn Malik. - Możliwość grania animowaną wersją samego siebie sprawia jeszcze większą frajdę z zabawy. Już niedługo każdy gracz będzie mógł stworzyć postać o przypominającym go wizerunku!”.

„Jak wiadomo każdemu fanowi książek i filmów o Harrym Potterze Boże Narodzenie w Hogwarcie to bardzo szczególny czas - powiedział Yaron Leyvand, Senior Vice President of Games w Zynga. - Z okazji pierwszych ferii zimowych w >>Harry Potter: Puzzles & Spells<< chcieliśmy sprawić graczom niespodziankę w postaci rozmaitych nowych treści i świątecznych trofeów, które będą pojawiały się sukcesywnie do końca grudnia. Cieszymy się, że możemy świętować razem z graczami. Już teraz możemy powiedzieć, że w nowym roku czeka na nich wiele więcej wydarzeń i aktywności w naszym magicznym świecie łamigłówek >>3 w rzędzie<<”.

O GRZE:

W „Harry Potter: Puzzles & Spells” gracze uczestniczą w przygodzie z zagadkami „3 w rzędzie”, pełnej czarów, humoru, kolorów i postaci z serii „Harry Potter”. W produkcji zastosowano oprawę muzyczną i głosy aktorów z oryginalnych filmów o Harrym Potterze, zapraszając graczy w autentyczną, mobilną podróż z Harrym po świecie czarów. Zdobywając czary i specjalne doładowania, gracze rozwiązują układanki „3 w rzędzie” na planszy pełnej podskakujących Czekoladowych Żab i trzepoczących Skrzydlatych Kluczy oraz toczą rywalizację z czarodziejskimi szachami oraz innymi niespodziewanymi przeszkodami i obiektami. Aby oddać ducha koleżeństwa i towarzyskiej rywalizacji panującego w Hogwarcie, gracze mają możliwość tworzenia wspólnie z innymi fanami klubów lub przyłączania się do nich w celu nawiązywania znajomości, wspólnego opracowywania strategii rozwiązywania zagadek, dzielenia się swoimi doświadczeniami i rywalizowania o trofea w ekskluzywnych Wydarzeniach Klubowych.

Gra „Harry Potter: Puzzles & Spells” dostępna jest na całym świecie na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android, a także na urządzenia Amazon Kindle i na Facebooku. Aby zdobyć więcej informacji na temat gry i porozmawiać z innymi fanami, odwiedź profil na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz stronę internetową.


Źródło: WIRTUALNEMEDIA.INFO